İşletme (MBA) İngilizce Tezli Yüksek Lisans

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İngilizce İşletme yüksek lisans programı (MBA) gerçek dünya uygulamalarına odaklanan genel bir İşletme ders planı ile tam zamanlı bir yüksek lisans programı özelliği taşımaktadır.

MBA programımız, küresel ekonominin ihtiyaçlarına cevap verecek üst düzey yönetici adayları ve girişimciler yetiştirmek için teknoloji odaklı bir eğitim sunmaktadır. Programımızda eğitim alan öğrencilerimizi etkili iş kararları almak için veri, teknoloji ve inovasyonun gücünden yararlanmaya hazırlamayı hedeflemektedir.

FSMVÜ MBA programı her biri kendi alanlarında uzman ve deneyimli öğretim üyelerimizden oluşmaktadır. Programımız, öğrencilerimize teknolojik gelişmeleri, karmaşık küresel sorunlarla başa çıkan, yeni ürün ve hizmetlere dönüştüren bir iş perspektifi sağlamak için araştırmacılar ve sektör ortaklarıyla çalışma şansı sunar.

Program, pratik ve teoriyi yenilikçi ve sürekli değişen bir anlayışla birleştirmeyi amaçlamaktadır. Büyüyen teknoloji pazarlarının ihtiyaçlarını karşılayan ve günümüzün rekabetçi ortamında başarılı olmak için dinamik endüstri liderleri haline gelen mezunlar yetiştirmek için, MBA programımız vaka çalışmaları ve yönetici seminerleri ile zenginleştirilmiştir.

Neden FSM MBA ?

  • İş dünyası hakkında derinlemesine bilgi edinme imkanı.
  • İş ağınızı genişletme imkanı.
  • Yönetimsel becerilerinizi geliştirme imkanı.
  • Geniş kariyer olanakları.
  • Erasmus değişim programları ile yurt dışında öğrenim ve staj imkanı.
  • Öğrencilerimizin, eğitim faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duydukları yerli ya da yabancı tüm kaynakları en kısa zamanda kendilerine temin eden THY destekli bir kütüphaneye imkanı.

 

  • MBA Tezli Programımızın ders planına buradan ulaşabilirsiniz.
  • MBA Tezli programımızda yer alan derslerin içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Başvuru ve İletişim

Programlar hakkında daha detaylı bilgi ve programlarımıza başvuru için Lisansüstü Eğitim Enstitüsü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Tüm sorularınız için iibf@fsm.edu.tr adresinden e-mail yoluyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.